Optický měřicí přístroj Vision INSIZE ISD-V250A
Profesionální měřicí systém INSIZE se zvětšením 29X~184X, s osami X=250 mm, Y=150 mm, Z=150 mm, celkovou plochou 450x280 mm, skleněnou plochou 306x196 mm, softwarem a počítačem.
Skladem (1 ks)
Kód: ISD-V250A
Značka: Insize
Kategorie: Na poptávku
Obj. číslo: ISD-V250A
ISD V VXXA insz.eu NEW
K vyzkoušení v Showroomu
  • Ručně ovládaný kamerový mikroskop se zvětšením 29X~184X
  • Horní LED prstencové osvětlení, spodní konturové LED osvětlení
  • Součástí je počítač a profesionální software
Technická specifikace
Osy
  • X = 250 mm
  • Y = 150 mm
  • Z = 150 mm
Celková plocha
  • 450 x 280 mm
Skleněná plocha
  • 306 x 196 mm
Rozlišení os XYZ
  • 0,5 µm
Přesnost os XY
  •  ≤(2,5 + L/100)μm (L je měřená délka v mm)
Opakovatelnost
  • 2 µm
Objektiv
  • 0,7X~4,5X (zoom)
Pracovní vzdálenost
  • 92 mm
Zvětšení
  • 29X~184X (na 21,5" monitoru)
Kamera
  • 1/3" barevná CCD, 0,3 M pixel
Osvětlení
  • Povrchu a obrysu s nastavitelnou LED
Max. výška měřeného předmětu
  • 150 mm
Max. hmotnost měřeného předmětu
  • 20 kg
Ovládání
  • Manuální
Zdroj
  • 110/220 V, 50/60Hz
Hmotnost a rozměry (DxŠxV)
  • 120 kg, 760 x 600 x 900 mm